• Oferta

• Zasady pobytu

• Przedszkole Stumilowy Las jest przedszkolem publicznym.

• Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 6.00- 17.00.

• W godzinach 8-13.00 pobyt dzieci jest bezpłatny. Opłata za każdą dodatkową rozpoczętą godzinę wynosi 1.30zł.

• Do przedszkola mogą uczęszczać dzieci w wieku 2,5 lat – 6 lat.

• Przedszkole prowadzi własną kuchnię: przygotowujemy śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, II podwieczorek. Stawka za posiłki to 15zł (cały dzień) lub 12zł (do obiadu włącznie). Wszystkie posiłki przygotowywane są zgodnie z normami przewidzianymi dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przestrzegamy zasad SANEPID.

• Dzieci przebywają w trzech grupach (salach) zajęć, gdzie mogą się bawić, pracować, odpoczywać a także zjadać posiłki.

• Posiadamy salkę do terapii pedagogicznej i logopedii.

• Toaleta dostosowana jest do dzieci w wieku 3-6lat.

• W szatni każde dziecko ma swoją miejsce na ubrania.

• Naszym atutem jest duży ogród z placem zabaw, piaskownicą, górką oraz drzewami, które dają w czasie upałów wspaniały cień.

• Nasza oferta obejmuje zajęcia pozwalające poznać piękno naszego języka, pojęcia matematyczne, zajęcia rozwijające plastycznie, muzycznie, technicznie, uczymy samoobsługi oraz wykorzystania na co dzień poznanych wiadomości i umiejętności.
            • Wramach zajęć przedpołudniowych odbywa się: rytmika, taniec towarzyski, język angielski oraz religia (zgodnie z życzeniem rodziców).
            • Wzbogaciliśmy swą ofertę wprowadzjąc zajęcia popołudniowe z kodowania dla dzieci - "Kodowanie na dywanie", zajęcia z elementami terapii ręki, logorytmiki oraz arteterapii.
            • Rodzice/ Opiekunowie każdego roku składają podanie o przyjęcie dziecka do przedszkola w terminach przewidzianych przez UG Kolbudy.

• Rodzice/ Opiekunowie każdego roku podpisują Umowę z przedszkolem.

• Dziecko z przedszkola może odebrać upoważniona przez Rodziców pełnoletnia osoba.

• Odpłatność za przedszkole wnosimy z góry do 10 każdego miesiąca na konto przedszkola.

• Jeśli dziecko jest uczulone na jakiś pokarm to Rodzice dostarczają do przedszkola zaświadczenie od lekarza.

• Tylko ten jest wykształcony, kto nauczył się, jak się uczyć; kto nauczył się, jak przystosować się i zmieniać.