• Platforma 4parets

• Drodzy Rodzice,

miło nam poinformować, iż w dalszym ciągu nasze przedzkole będzie korzystać z platformy 4parents.pl. Konta rodziców,  które zostałe założone w poprzednich latach  pozostają bez zmian. W przypadku zmiany adresu mailowego prosimy o kontakt.

Rodzice naszych nowych przedszkolaków otrzymali dziś link aktywacyjny do platformy (ważny przez 48 h).

Należy kliknąć i aktywować dostęp. Istnieje możliwość ściągnięcia aplikacji 4parents na telefon, w miejscu "przedszkole" wpisujemy: stumilowylas, tj. stumilowylas.4parents.pl

Platforma służy do:

• zgłaszania nieobecności dzieci, najpóźniej do godz. 6.30 rano danego dnia
              • dokonywania płatności za przedszkole (wyżywienie, płatne godziny, radę rodziców)
              • przesyłania aktualnych informacji/ogłoszeń przez dyrekcję i nauczycieli

Rozliczenia będę widoczne najpóźniej do 5go każdego miesiąca. Płatności należy dokonywać do 10go.

• Za wyżywienie - płatność z góry,
              • Za pobyt - płatność z dołu za płatne godziny (czyli za godziny 6.00-8.00 oraz 13.00-17.00 np. za wrzesień będą do zapłaty w październiku.