• Bal karnawałowy

• Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 12.02.2024. Dzieci z najmłodszej grupy  przebrane były za bohaterów znanych bajek, natomiast Tygryski i Puchatki zgodnie z tematyką balu - w postacie z Dzikiego Zachodu:) Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wspólne pląsy i mozliwość wcielania się w bohaterów z bajek przyniosły wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem balu. Maluszki w przedszkolu, a pozostałe grupy w szkole, świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Zapraszamy do galerii:)

• Rekrutacja i kontynuacja wychowania przedszkolnego

•

UWAGA! DZIECI KONTYNUUJĄCE WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE  (nasze grupy Maleństw i Tygrysków)

Zgłoszenie przez rodziców kontynuacji wychowania przedszkolnego w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych w bieżącym roku szkolnym odbywać się będzie elektronicznie w terminie od 12 lutego do 16 lutego 2024r. - prosimy o niezwłoczne składanie podań.

Dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne nie biorą udziału w procesie rekrutacji.

Rekrutacja do przedszkoli - Gmina Kolbudy

---------------------

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024-2025

W poniedziałek 26 lutego 2024 r. o godz. 8:00 rusza elektroniczna rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie Gminy Kolbudy:

System Elektronicznych Rekrutacji Gminy Kolbudy dostępny jest pod adresem https://kolbudy.rekrutacje.edu.pl

Terminy  postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2024/2025  do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Kolbudy znajdują w poniższym linku:

Wniosek rekrutacyjny wraz z załącznikami będzie można złożyć elektronicznie za pośrednictwem systemu rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych.