• Dzień Rodziny w naszym przedszkolu

• W piątek świętowaliśmy razem z Dziećmi i ich Rodzicami Dzień Rodziny. Było wspaniale!!! Oprócz miłej integracji, pięknej pogody, pysznych przekąsek, odbyły się występy dzieci oraz Rodziców! Po raz pierwszy to właśnie Rodzice przygotowali dla przedszkolaków przedstawienie. Dzieci były zaskoczone i przeszczęśliwe. Podczas występu bawiły się świetnie, a Rodzice okazali się utalentowanymi aktorami:). Dziękujemy pięknie za zaangażowanie i mamy nadzieję, że takie przestawienia staną się tradycją!  Poniżej znajduje się fotorelacja oraz link do filmików.

Rodzice Dzieciom - Na Straganie

Rodzice Dzieciom - Rzepka

• Wycieczka Playgorund Arena - fotorelacja

• 23 maja 2023 r. nasze przedszkolaki wybrały się pod opieką swoich pań do Playground Arena. Jedną z największych atrakcji okazała się również podróż autokarem:) Pobyt na placu zabaw dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Dzieci wróciły do placówki zmęczone, ale zadowolone i z uśmiechami na twarzach:) Zapraszamy do galerii!

• Wycieczka Palygorund Arena

• Przypominamy, że 23-05 wyjeżdżamy na wycieczkę do Playground Arena w Gdańsku. Proismy, by dzieci najpóźniej w przedszkolu były o godz. 8.00. Powrót ok. godz. 13tej. Prosimy, żeby dzieci nie brały ze sobą żadnych plecaków. Zapewniamy drugie śniadanie na miejscu. Obiad bedzie podany od razu po powrocie:)

• Dyżur przedszkola w wakacje - NABÓR ZAKOŃCZONY

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

W dniach 10-31.05 zapraszamy do zgłaszania dzieci na dyżur lipcowy - osobiście w przedszkolu lub pocztą elektroniczną na maila: przedszkole8@op.pl Informację, o tym, czy dziecko otrzymało miejsce w placówce podamy do dnia 02.06.2023 do godz. 15.oo  (drogą elektroniczną  lub sms). Przy zgłaszaniu dziecka prosimy o podanie danych: imię i nazwisko, nr PESEL oraz dane przedszkola do którego uczęszcza plus nr kontaktowy do rodzica.